Zoho Mail Giriş

Zoho Mail de en iyi ücretsiz e-posta servisleri arasında yer alır. Kullanıcı başına 50 GB depolama alanı, birden çok etki alanı, sınırsız takma ad ve POP3 ve IMAP desteğinin yanı sıra Zoho’nun web istemcisi de diğer avantajları arasındadır.

zoho mail e-posta, zoho e-posta, zoho mail giriş, zoho e-mail, Zoho Mail login, Zoho Mail nedir, Zoho Mail Admin, Zoho Mail indir, Home zoho, Zoho giriş

Zoho Mail hesabınıza giriş yapmak için;

1. Yöntem: Kişisel Zoho Mail E-posta Hesabına Kaydol

Hemen ücretsiz bir Zoho Mail hesabı açmak için;

 

zoho mail giriş, zoho mail türkiye, zoho mail hesap açma

2. Yöntem: Farklı Bir E-posta Adresi ile Zoho Mail’e Kaydol
Şimdi açılan sayfada zohomail.eu uzantılı kişisel e-posta adresinizi oluşturmaya başlıyorsunuz. Aşağıdaki adımlardan işleme devam edin:

  1. Create personal email account as <username>@zohomail.eu kutucuğunu işaretleyin.
  2. Kutucuğa kullanıcı adınızı yazın ve Create‘ye tıklayın.
  3. Creating uyarısının bitmesini bekleyin.
  4. Ve sistem sizi otomatik olarak Zoho Mail gelen kutunuza götürecektir.

3. Yöntem: Zoho hesabına Google ile giriş yaparak kaydol

Ücretsiz bir e-posta hesabı oluşturmak istiyorsanız Zoho Mail’de birçok avantajdan yararlanabilir ve kişisel veya şirket için e-posta açabilirsiniz. Zoho Mail’de, Gmail ya da Hotmail gibi bir e-posta adresini kullanarak kişisel bir e-posta hesabı açmak için;

zoho mail giriş, zoho mail türkiye, zoho mail hesap oluşturma

Zoho Mail nedir, nasıl kullanılır?

Ücretsiz kişisel veya iş e-posta hizmeti Zoho Mail, profesyonelleri hedefleyen sağlam bir e-posta servisidir. Ücretsiz bir Zoho hesabı, geniş depolama alanı, POP ve IMAP erişimi ve anlık mesajlaşma ve çevrimiçi ofis paketleriyle bazı entegrasyonlar sunar. Bununla birlikte, e-postayı düzenlemede, önemli mesajları ve kişileri belirlemede ve standart yanıtlar göndermede daha da yardımcı olabilir.

Geniş Depolama Alanı, POP ve IMAP Erişimi

Zoho Mail ile geniş bir depolama alanı elde edersiniz – kişisel hesaplar için tam terabayta (ücret karşılığında) genişletilebilen 5 GB – ve posta göndermek ve almak için Zoho içinde başka e-posta hesapları ayarlayabilirsiniz. Zoho Mail ayrıca hem POP hem de IMAP erişimine izin verir.Hem POP hem de IMAP aracılığıyla çalışan şey, Zoho Mail’e erişmektir: Masaüstünüzdeki veya avucunuzun içindeki favori e-posta programınızda kurabilir veya Zoho Mail’in herhangi bir e-posta adresine yeni mesajlar iletmesini sağlayabilirsiniz. Güzel bir ek, filtreleri kullanarak yalnızca belirli mesajları iletmesini sağlamak olacaktır. Genel olarak Zoho Mail’in kuralları, yapabilecekleri eylemler de biraz sınırlıdır.

Filtreler ve Arama

Temel işlevler orada. Filtreler, çeşitli kriterlere göre postaları silebilir veya dosyalayabilir ve etiketler de atayabilir. Etiketler adı verilen etiketler, Zoho Mail ile renkli olarak gelir ve hızlı, güvenli arama, postaların düzenlenmesine ve alınmasına yardımcı olur.Arama kriterlerini klasörler olarak kaydedebilmek, kendi kendine öğrenen klasörler gibi yararlı olacaktır. Spam filtresi elbette öğreniyor ve testlerimde çok sayıda iyi posta öğretilmesi gerekiyordu.

Yeni mesajlar ve yanıtlar oluşturmak için Zoho Mail, sık kullanılan ifadeler veya tüm postalar için e-postalarınıza kolayca ekleyebileceğiniz metin parçacıkları işlevi gören mesaj şablonları sunar. Birden çok e-posta imzasını benzer şekilde yönetebilir ve kullanabilirsiniz.

Zoho Mail, e-postayı diğer uygulamalarıyla ve bir şekilde Google Dokümanlar ile entegre eder. Örneğin, belgeleri kolayca paylaşabilir ve müşteri ilişkileri yönetimi uygulamasına veya not etkinliklerine müşteri adayları ekleyebilirsiniz, ancak etkileşim genellikle seyrek olur. Zoho Mail tarihleri ​​algılamaz ve bir kişinin postasını aramak için adresinin kopyalanıp yapıştırılması gerekir. Entegre Zoho Chat, birçok anlık mesajlaşma ağıyla konuşabilir.

Zoho Mail Türkiye Sayfası

Zoho Mail Türkiye sınırları içinde de kullanılabilse de resmî internet sitesinin henüz Türkçe desteği yoktur. Ancak e-posta giriş ve hesap oluşturma sayfası Türkçedir. Dolayısıyla Zoho Mail’de oturum açmak ya da yeni hesap oluşturmak için Türkçe sayfaları kullanabilirsiniz.Zoho Mail’de yeni bir e-posta hesabı oluştururken de Türkçe desteği olan bir sayfayı kullanırsınız. Signinup’ın rehberini kullanarak adımları tamamlayabilir, e-posta hesabınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Zoho Mail’in avantajları nelerdir?

Zoho Mail kullanışlı klavye kısayollarıyla birlikte gelir ve web üzerindeki arayüzü uygulamaya benzer, hem geleneksel hem de geniş ekran görünümü sunar. Klasörleri temiz tutmak için arşivlemeyi otomatikleştirebilirsiniz. Bazı yerlerde, özellik, düğme ve menü sayısı basitliğe galip gelmiş gibi görünüyor.

Yorumunuzu paylaşın

%d blogcu bunu beğendi: