Gmail ile Para Kazanma – Gmail ile para kazanma yöntemleri nelerdir?

gmail ile para kazanma, gmail ile nasıl para kazanılır, gmailden nasıl para kazanılır, gmailden para kazan, gmail para kazanma, gmaille para kazan, gmailden para kazan, mail yanıtlayarak para kazanma, gmail ile para nasıl kazanılır, gmailden nasıl para kazanırım

Earn.com'dan Gmail ile Para Kazanma

Bu özellik şu anda tüm Earn.com kullanıcıları için yayındadır. Otomatik mail yanıtlama sistemi sayesinde Gmail’den para kazanmak mümkündür. Gmail’inize Earn.com’u entegre ederek Gmail ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için Kontrol panelinize giriş yapın ve “Bounces” sekmesini bulun.

Bir Gmail hesabınız varsa, entegrasyonu etkinleştirmek için açma kapama düğmesini tıklayın.

Bu entegrasyonla arkadaşlarınızdan gelen mesajları kolayca kabul ederken, satış görevlilerinden gelen mesajları yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca, beyaz listenizi kişi veya etki alanına göre yapılandırabilirsiniz.

Ayrıca, her geri dönüş için farklı bir otomatik yanıt ayarlayabilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Earn.com Gmail entegrasyonunu kurun ve para kazanın. Ağınızın dışındaki kişilerden gelen mesajları geri alabilirsiniz. Ayrıca acil bir konu olduğunda sizinle iletişime geçmek için de ödeme yapabilirler ve bu sayede de para kazanabilirsiniz.

Yorumunuzu paylaşın

%d blogcu bunu beğendi: